Trwa ładowanie...
d3opeag
08-10-2014 00:00

Pudełko ze szpilkami

książka
Oceń jako pierwszy:
d3opeag
Pudełko ze szpilkami
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Marta sprawia wrażenie nowoczesnej kobiety sukcesu: młodej, ambitnej, świadomej własnych celów, realizującej się w sferze zawodowej. Wyrwała się z prowincji, ma własne mieszkanie w Warszawie, w pracy otwiera się przed nią szansa na awans. Nieoczekiwanie okazuje się, że jest w ciąży. Staje przed koniecznością zorganizowania swego życia od początku. Pospieszny ślub z prawie nieznanym mężczyzną, przeprowadzka, wyczerpująca opieka nad dzieckiem... Jak pogodzić karierę zawodową z nowymi rolami matki, żony, synowej?
Bohaterka po raz pierwszy zadaje sobie pytanie, jakie są jej własne potrzeby. Czy życie, które wiodła do tej pory, było jej świadomym wyborem? A może po prostu gorączkowo starała się sprostać wymaganiom stawianym przez otoczenie? Czy lansowany przez media model kobiety, która błyskotliwą karierę zawodową bez trudu godzi z sukcesem w życiu prywatnym, atrakcyjnym wyglądem i doskonałym samopoczuciem, przystaje do rzeczywistości?

Pudełko ze szpilkami to książka o szukaniu tożsamości, o dramatycznym przewartościowaniu, to także portret współczesnej kobiety uwikłanej w życiowe powinności.

Pudełko ze szpilkami
Numer ISBN

83-7298-149-3

Wymiary

125x185

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

230

Inne wydania

Warszawa - 2010-11-15, Warszawa - 2006-01-20, Warszawa - 2014-11-01

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3opeag
d3opeag
d3opeag