Trwa ładowanie...
dk0clox
30-01-2020 15:00

Przez morze bez kapci

książka
Oceń jako pierwszy:
dk0clox
Przez morze bez kapci
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Szanowny Czytelniku, trzymasz w dłoniach książkę kucharsko-żeglarską. Kucharską, bo staramy się pokazać Ci proces powstawania reportażu od kuchni. Żeglarską , bo możesz posłuchać łopotu żagli, komend pokładowych i szumu morza. Nie ma w niej przepisów na reportaż ale są emocjei wspomnienia. Okruchy morskiego życia ludzi, dla których morze jest droższe od lądu.

Reportaż dźwiękowy niesie ze sobą cały ładunek emocji, dynamikę wypowiedzi, dźwięk i ciszę, pełniącą rolę niebagatelną. Te dźwięki zarejestrowane na” taśmie” Autorka postanowiła opisać w sposób dotychczas nie praktykowany. Dodaje do nich własne wspomnienia, refleksje i emocje. Dzięki temu zabiegowi słuchając, jesteśmy na morzu. Czytając wcielamy się w rolę reportera radiowego.

Morze jest soczewką skupiająca i uwypuklająca nasze zalety i wady. To tu musimy podejmować błyskawicznie najważniejsze decyzje, tu okazuje się ile jesteśmy warci. Słuchając i czytając te morskie opowieści, możemy albo zazdrościć ich Bohaterom i Autorce, albo wstać i… ruszyć w swój rejs życia…

DO KSIĄŻKI DOŁĄCZONA JEST PŁYTA ZAWIERAJĄCA REPORTAŻE RADIOWE, KTÓRE STANOWIŁY PUNKT WYJŚCIA TEJ PUBLIKACJI.

Przez morze bez kapci
Numer ISBN

978-83-62405-95-4

Wymiary

144x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

304

Język

polski

dk0clox

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dk0clox
dk0clox
dk0clox
dk0clox