Trwa ładowanie...
d48yr75
18 lutego 2013, 00:00

Przeszłość we współczesnej narracji kulturowej 2. Studia i szkice kulturoznawcze

książka
Oceń jako pierwszy:
d48yr75
Przeszłość we współczesnej narracji kulturowej 2. Studia i szkice kulturoznawcze
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Obfitość tekstów i ich zróżnicowanie stanowią walor niniejszej pracy, bo pozwalają na zapoznanie się z niesłychanym bogactwem tematycznym i metodologicznym. Za to autorom antologii należy się wdzięczność, tym bardziej że omawiane zagadnienia są nie tylko pasjonujące poznawczo, lecz także jak najbardziej aktualne.

Publikacja skupiona dość konsekwentnie wokół tematu przeszłości we współczesnej narracji kulturowej jest szeroką panoramą opracowań specjalistów różnych dziedzin reprezentujących rozmaite metodologie i oddaje fascynacje, w większości młodych, naukowców. Tom przybliża Czytelnikowi wiele wątków rzadko podejmowanych w polskiej nauce. Zwraca uwagę staranność w doborze tematów obejmujących realia różnych rzeczywistości, niekiedy nader odległych od spraw polskich, a nawet europejskich.

Przeszłość we współczesnej narracji kulturowej 2. Studia i szkice kulturoznawcze
Numer ISBN

978-83-233-3238-1

Wymiary

165x235

Gatunek

Kultura i sztuka,Kulturoznawstwo i antropologia

Oprawa

1

Liczba stron

202

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48yr75
d48yr75
d48yr75
d48yr75

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj