Trwa ładowanie...
21-07-2017 15:42

Przedszkolaki na wakacjach. Basia i basen

Wspaniała wakacyjna opowieść, w sam raz na letnie popołudnia! Już 2 sierpnia na półki księgarskie trafi nowy tom w serii o najlepszej przyjaciółce każdego przedszkolaka – ”Basia i basen”. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak po raz kolejny tworzą świat, z którego nie chce się wracać.

Przedszkolaki na wakacjach. Basia i basenŹródło:
d2mkb0q
d2mkb0q

*Wspaniała wakacyjna opowieść, w sam raz na letnie popołudnia! Już 2 sierpnia na półki księgarskie trafi nowy tom w serii o najlepszej przyjaciółce każdego przedszkolaka – ”Basia i basen”. Zofia Stanecka i Marianna Oklejak po raz kolejny tworzą świat, z którego nie chce się wracać.*

W najnowszej książce Basia i basen główna bohaterka razem z tatą i Jankiem wybierają się do parku wodnego. Rozemocjonowane rodzeństwo nie może się doczekać wycieczki. Na miejscu Basia uczy się pływać, walczy ze strachem, próbując zjechać z największej zjeżdżalni i staje oko w oko z rekinem! Jak tym razem ulubiona bohaterka przedszkolaków poradzi sobie z nowymi wyzwaniami?

Basia ukazuje się od jesieni 2008 r. Do tej pory wydanych zostało 28 tomów opowiadań. Wierni czytelnicy tuż po wakacjach będą mogli poznać kolejne przygody Basi – już w październiku ukaże się 4 tom ”Wielkiej Księgi Przygód”. A w pierwszym kwartale przyszłego roku dwie kolejne Basie!

Więcej o książkach z serii Basia, Wydawnictwa Egmont na www.egmont.pl i www.basia.com.pl

d2mkb0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mkb0q