Trwa ładowanie...
d1i1c45
Prolog: profiler opowiada o tym, co kryje się za historiami o seryjnych mordercach

Prolog: profiler opowiada o tym, co kryje się za historiami o seryjnych mordercach

- Każdy może zabić drugiego człowieka z psychologicznego punktu widzenia - mówi profiler i autor książek, Łukasz Wroński. Posłuchajcie, co powiedział w nowym odcinku "Prologu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1i1c45

- Zabójstwo jest drastycznym rozwiązaniem jakiegoś problemu. Oczywiście, my mamy wpojone pewne normy społeczne i zachowania, które nas chronią przed pozabijaniem się. Z różnych powodów te hamulce mogą nie zadziałać i wtedy dochodzi do zabójstwa - opowiada autor "W umyśle mordercy".

Wroński w "Prologu" opowiedział o swojej pracy, ale też o zbrodniach, które opisał w książce. Są wstrząsające. Posłuchajcie, co zdradził i koniecznie sięgnijcie po jego książkę.

d1i1c45

"W umyśle mordercy" to współczesne bajki dla dorosłych ku przestrodze. Są one tym bardziej przerażające, że opisane w nich historie wydarzyły się naprawdę. "Bo zło wcale nie musi mieć oblicza Baby Jagi czy baśniowego stwora. Potwory w ludzkiej skórze żyją wśród nas, mijają nas na co dzień i tylko czyhają na nasz błąd. Łukasz Wroński w swoich opowieściach sugestywnie przedstawia psychikę zabójców i gehennę ich ofiar. Do uświadomienia nam, na jakie okrucieństwo możemy być narażeni, wybrał zatrważające przykłady zbrodni dokonanych przez morderców, gwałcicieli, nekrofilów, pedofilów i kanibalów o twarzach sympatycznych profesorów, troskliwych wychowawców czy słodkich dziewczynek" - zachęca wydawca.

Cały odcinek znajdziecie poniżej. W materiale możecie też posłuchać fragmentu książki Wrońskiego:

d1i1c45

Podziel się opinią

Share
d1i1c45
d1i1c45