Trwa ładowanie...
d4h9jed
17-01-2022 10:00

Problemy laryngologiczne u osób w podeszłym wieku

książka
Oceń jako pierwszy:
d4h9jed
Problemy laryngologiczne u osób w podeszłym wieku
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Podręcznik pt. „Problemy laryngologiczne u osób w podeszłym wieku” to oczekiwana publikacja przeznaczona do podyplomowego kształcenia specjalistów wielu dziedzin, w tym: otolaryngologii, audiologii i foniatrii, geriatrii, rehabilitacji medycznej, fizjoterapii, psychologii, alergologii, neurologii oraz medycyny rodzinnej.

Postępy w naukach biologicznych i medycznych i wzrost poziomu życia przyczyniły się do wydłużenia życia ludzkiego. Jednocześnie pandemia wirusem COVID-19 spowodowała liczne zgony w grupie ludzi starszych oraz poważne problemy laryngologiczne, wynikające nie tylko z naturalnego procesu starzenia się, ale także będące powikłaniem po przebytym zakażeniu.

Problemy laryngologiczne u osób w podeszłym wieku to podręcznik nowoczesny i dostosowany do realizowanych strategii postępowania po przebytej pandemii COVID-19, w którym wskazuje się potrzebę wielospecjalistycznej opieki starszych pacjentów z problemami laryngologicznymi. Rozdziały zostały opracowane w sposób syntetyczny według jednolitego schematu.

Zwrócono uwagę na najnowsze spojrzenie na problemy laryngologiczne i nowe możliwości diagnostyczne, w miarę możliwości rozbudowano także postępowanie rehabilitacyjne. Zadbano również o aspekt praktyczny podręcznika w postaci opisów ciekawych przypadków klinicznych w wybranych rozdziałach.

Problemy laryngologiczne u osób w podeszłym wieku
Numer ISBN

978-83-200-6577-0

Wymiary

165x235

Oprawa

miękka

Liczba stron

326

Język

polski

d4h9jed

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h9jed
d4h9jed
d4h9jed
d4h9jed