Trwa ładowanie...
d2unr6q

Powstaniec 0. Cztery

książka
Oceń jako pierwszy:
d2unr6q
Powstaniec 0. Cztery
Tytuł oryginalny

Free Four

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość) to pięć frakcji, na które podzielone było społeczeństwo zbudowane na ruinach Chicago. Każdy szesnastolatek przechodził test predyspozycji, a potem musiał wybrać frakcję. Ten, kto nie pasował do żadnej, zostawał uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączył cechy charakteru kilku frakcji – jak Tris i Tobias – był niezgodny i musiał być wyeliminowany…

Szesnastoletni Tobias, syn przywódcy Altruizmu, dokonał swojego wyboru. Stał się Nieustraszonym o imieniu Cztery, by zacząć wszystko od nowa. I nie pozwolić, by strach zmieniał go w tchórza. Teraz musi dowieść, że zasłużył na swe miejsce wśród Nieustraszonych. Jego decyzje zaważą na losach innych nowicjuszy. A odsłonięte tajemnice zagrożą przyszłości – jego i całego społeczeństwa frakcyjnego.

Dwa lata później Cztery staje przed następnym trudnym wyborem. Wtedy spotyka Tris, która właśnie porzuciła Altruizm. Z nią droga do naprawienia ich świata może być łatwiejsza. Ale czy z nią Cztery może stać się znów Tobiasem?

Powstaniec 0. Cztery
Numer ISBN

978-83-241-5182-0

Wymiary

130x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania,Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

1

Liczba stron

304

d2unr6q

Podziel się opinią

Share
d2unr6q
d2unr6q
d2unr6q
d2unr6q