Trwa ładowanie...
d4milvv
27-07-2020 12:00

Powróćmy na Eucharystię, Źródło naszej Wiary Msza Święta

książka
Oceń jako pierwszy:
d4milvv
Powróćmy na Eucharystię, Źródło naszej Wiary Msza Święta
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nigdy wcześniej w historii nie było podobnej sytuacji, w której na całym świecie spotkałyby chrześcijan takie ograniczenia w dostępie do Eucharystii, jak to miało miejsce w ostatnich miesiącach. Zagrożenie pandemią i chaos z tego wynikający wzbudziły lęk oraz zagubienie u całej rzeszy wiernych.
Odpowiadając na te dramatyczne wydarzenia, przygotowaliśmy swego rodzaju przewodnik, który ma za zadanie ową niepewność zamienić w czytelny obraz tego, co dla naszej wiary jest najistotniejsze – ma przypomnieć znaczenie Mszy Świętej.
Książka w bardzo jasny sposób przybliża, czym jest Msza Święta i jak w niej godnie uczestniczyć. Tekst uzupełniają poglądowe ilustracje wyjaśniające symbolikę gestów liturgicznych, sakramentaliów, ksiąg czy szat oraz wprowadzają w sferę sacrum, która stanowi przestrzeń dla dostojnej celebracji Eucharystii.
Nie ma w życiu chrześcijanina żadnej innej praktyki religijnej równie ważnej, jak uczestnictwo w Eucharystii, która jest niezastąpionym źródłem naszej wiary. Powróćmy na Eucharystię, by na nowo zanurzyć się w Bogu i być częścią żywego Kościoła, któremu przewodniczy sam Chrystus.

Powróćmy na Eucharystię, Źródło naszej Wiary Msza Święta
Numer ISBN

978-83-66560-30-7

Wymiary

135x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

88

Język

polski

d4milvv

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4milvv
d4milvv
d4milvv
d4milvv