Trwa ładowanie...
haker
23-04-2010 13:20

Ponad 2000 osób zna już tajniki legendarnego hackera

Ponad 2000 osób zna już tajniki legendarnego hackeraŹródło: Inne
d1vj159
d1vj159

6 marca odbyła się premiera książki "Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła" autorstwa Kevina Mitnicka, legendarnego hackera, obecnie cenionego specjalisty do spraw bezpieczeństwa informacyjnego firm.

Premierze książki towarzyszyła wizyta Kevina Mitnicka w Polsce. Wydawca zorganizował spotkania autorskie: w Warszawie, we Wrocławiu i w Łodzi. Po podpis autora przyszły prawdziwe tłumy. Szacuje się, że do tej pory autor podpisał około 2000 egzemplarzy swojej książki.

Drugiego dnia po premierze "Sztuka podstępu" trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów księgarni Merlin. Tylko księgarnia internetowa helion.pl w pierwszych trzech dniach sprzedała ponad 1000 egzemplarzy "Sztuki podstępu".

Pierwszy łączny nakład książki (miękka i twarda oprawa) wyniósł 33 tys. Egzemplarzy i jest już niemal na wyczerpaniu. Dodruk książki pojawi się na dniach.

Wizytą Kevina Mitnicka i premierą książki żywo zainteresowane były media. Informacje o wizycie i książce, oraz liczne wywiady pojawiły się we wszystkich liczących się informacyjnych programach telewizyjnych, radiowych oraz w prasie i serwisach internetowych.

d1vj159
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vj159

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj