Trwa ładowanie...
d2uot8i
31-08-2023 11:20

Pod ziemią, czyli co się kryje wewnątrz naszej planety

książka
Oceń jako pierwszy:
d2uot8i
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy zastanawialiście się kiedyś, co macie pod stopami? Rury dostarczają wodę do domów, szkół, sklepów i biurowców. Pod chodnikami miast ciągną się przewody, które doprowadzają prąd, dzięki czemu możecie włączyć światło i oglądać telewizję. Jest również sieć kabli, dzięki którym działa internet.
Przed wami książka, z której dowiecie się, co to jest czarne złoto, zwiedzicie bunkry i schrony, prze­jedziecie się Eurotunelem oraz dotrzecie do wnętrza Ziemi.
Chcecie zobaczyć, co jeszcze kryje się pod powierzchnią? Zapraszam na wycieczkę w głąb Ziemi!

Monika Utnik – absolwentka polo­nistyki i italianistyki Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarka, wielo­letnia redaktorka magazynów wnętrzarskich. Zadebiutowała książką dla dzieci „Mamma mia. Włochy dla dociekliwych”. Lubi włoski design i malar­stwo trecenta. W mieszkańcach Italii najbardziej docenia ich miłość do ży­cia. Wolne chwile spędza w ukochanym domu na wsi.

Małgosia Piątkowska – ilustratorka. Ukończyła Wydział Ilustracji na Uniwersytecie West of England (Bristol). Uwielbia swoją pracę, bo to dzięki niej może podzielić się swoim sposobem postrzegania świata. Jej największą inspiracją jest dzieciństwo i związany z nim surrealizm. Nałogowa rysow­niczka. W tworzeniu rysunków posłu­guje się technikami tradycyjnymi, ale też z entuzjazmem podchodzi do pro­gramów graficznych.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Pod ziemią, czyli co się kryje wewnątrz naszej planety
Numer ISBN

978-83-10-13706-7

Wymiary

239x290

Oprawa

twarda

Liczba stron

64

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uot8i
d2uot8i
d2uot8i
d2uot8i