Trwa ładowanie...
d33g6qn
03-02-2020 08:08

Pieśni o wojnie i miłości

książka
Oceń jako pierwszy:
d33g6qn
Pieśni o wojnie i miłości
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ich życie zostało zaplanowane od samego początku.
Ale wojna i miłość wszystko zmienią…
Zachodni Cork, Irlandia, rok 1900. To początek nowego stulecia i narodziny trzech bardzo różnych kobiet: Kitty Deverill – ognistorudej angloirlandzkiej córki dziedziców zamku, Bridie Doyle – córki irlandzkiej kucharki oraz Celii Deverill – ekstrawaganckiej angielskiej kuzynki Kitty. Kiedyś dorastały razem w bajecznym otoczeniu wspaniałego rodzinnego majątku, Castle Deverill, teraz ich spokojne życie zostaje zagrożone, gdy na te tereny dociera irlandzka walka o niepodległość. W ogarniętej wojną Irlandii zamek, symbol brytyjskiej dominacji, znajduje się w niebezpieczeństwie. Kitty, zakochana w rebeliancie Jacku O’Learym i rozpalona patriotyzmem, jest rozdarta między anglo-irlandzką rodziną i głęboką miłością do Irlandii i Jacka.
Przyjaźń dziewcząt wydaje się należeć do przeszłości, ponieważ naznaczyła ją zdrada oraz utrata ich dotychczasowego życia, a one same znalazły się w różnych częściach świata. Jednak coś je łączy: gorąca i nieprzemijająca tęsknota za Castle Deverill i związane z nim wspomnienia.
Santa Montefiore to mistrzyni epickich romansów. Wszystko, co pisze, pisze z głębi serca.
Jojo Moyes
Znakomita opowieść o miłości i śmierci w romantycznych miejscach i fascynujących czasach.
„Vogue”
Porywająca saga rodzinna jednej z naszych ulubionych i najlepiej sprzedających się autorek.
„The Times”
Santa Montefiore, angielska pisarka, jedna z najchętniej czytanych autorek powieści dla kobiet. Nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się m.in.: Spotkamy się pod drzewem ombu, Smak szczęścia, Włoskie zaręczyny, Jaskółka i koliber, Francuski ogrodnik, Tajemnica morskiej latarni, Córka pszczelarza. Wkrótce ukażą się kolejne części trylogii.

Pieśni o wojnie i miłości
Numer ISBN

978-83-8031-550-1

Wymiary

125x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

576

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33g6qn
d33g6qn
d33g6qn
d33g6qn