Trwa ładowanie...
d10llwu
25-06-2013 00:00

Pierce Quincy/Rainie Conner 6. Pożegnaj się

książka
Oceń jako pierwszy:
d10llwu
Pierce Quincy/Rainie Conner 6. Pożegnaj się
Tytuł oryginalny

Say Goodbye

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Agentka FBI, Kimberly Quincy, kocha swoją pracę. Jest jednak w piątym miesiącu ciąży i powinna zacząć już myśleć nie tylko o sobie. Pewnego dnia zgłasza się do niej młoda prostytutka, informując o zaginięciu koleżanki. Okoliczności, które przedstawia, są tak przerażające, że aż niewiarygodne. Kimberly, nie zważając na swój stan, daje się wciągnąć w niebezpieczną i wyrafinowaną grę z sadystycznym mordercą zafascynowanym pająkami.

Liczba zaginionych kobiet rośnie, wszystko wskazuje na to, że psychopata konsekwentnie realizuje swój plan, lecz poza garścią domysłów i pokrętnymi zeznaniami dziewczyny Kimberly nie dysponuje żadnym dowodem popełnienia zbrodni, ciał bowiem nie odnaleziono. Nie może więc liczyć na pomoc miejscowej policji. Nie zdaje też sobie sprawy, że stąpa po cienkim lodzie. Zabójca, który urzeczywistnia najgorsze kobiece koszmary, jest naprawdę blisko...

Lisa Gardner zdążyła już przyzwyczaić polskich czytelników do mistrzowsko budowanego napięcia, do niezliczonych zwrotów akcji, do grozy towarzyszącej czytelnikowi od pierwszej do ostatniej strony. Krytycy są zgodni – to jej najlepsza powieść.

Pierce Quincy/Rainie Conner 6. Pożegnaj się
Numer ISBN

978-83-7508-197-8

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Sensacja,Powieści i opowiadania,Sensacja,Powieści i opowiadania,Sensacja

Oprawa

3

Liczba stron

416

Inne wydania

Katowice - 2013-07-04, Katowice - 2011-07-13

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10llwu
d10llwu
d10llwu