Trwa ładowanie...
dp3v0x8

Philip Wilson Wydawnictwo

Wydawnictwo Philip Wilson powstało w 1992 r. W ciągu 15 lat istnienia wydaliśmy wiele wartościowych książek i otrzymaliśmy wiele nagród.

Nasza oferta wydawnicza jest bardzo szeroka i zgodna z hasłem książki dla kilku pokoleń.

Chcemy mieć udział w kształtowaniu czytelnika od dziecka i bardzo dbamy o jakość naszych książek. Dotyczy to zarówno doboru wydawanych przez nas tytułów, jak i strony edytorskiej.

Wydajemy literaturę piękną dla dorosłych, dzieci i młodzieży, literaturę faktu, poradniki, publikacje do nauki języków obcych. Wśród naszych autorów są autorzy hiszpańskich bestsellerów Jorge Molist i Rafael Ábalos, jest Amerykanin Lewis Perdue, bestsellerowy pisarz New York Timesa, twórca znakomitych thrillerów, Rosjanka Ludmiła Ulicka, autorka powieści psychologiczno-obyczajowych, bestsellerowa amerykańska pisarka dla dzieci i młodzieży Kate DiCamillo, której wszystkie książki znajdowały się i nadal się znajdują na pierwszych miejscach w New York Timesie i Publishers Weekly, czy Patrick Besson, znakomity francuski autor kilkudziesięciu powieści. Promujemy też polską literaturę popularną, której świetnym przykładem są powieści Danuty Noszczyńskiej Historia nie Magdaleny i Blondynka moralnego niepokoju.

Philip Wilson Wydawnictwo
Rok powstania

1992

Adres

ul. Gagarina 28 A

Kod i miasto

Warszawa

Numer telefonu

(+48 22) 632 58 45

Numer faksu

(+48 22) 632 59 81

Adres WWW strony internetowej

http://www.philipwilson.pl/

Podziel się opinią

Share
dp3v0x8
dp3v0x8
dp3v0x8
dp3v0x8