Trwa ładowanie...
d17qvjh

Paulina Młynarska

ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski
Źródło: ONS - Agencja Okno na Świat Jerzy Dąbrowski

Paulina Młynarska to córka Wojciecha Młynarskiego oraz Adrianny Godlewskiej i siostra Agaty Młynarskiej. Jest znaną feministką.

Paulina Młynarska - biografia

Paulina Młynarska-Moritz zadebiutowała u samego Andrzeja Wajdy w ”Kronice wypadków miłosnych” w wieku 16 lat. Rzuciła naukę w liceum i emigrowała do Francji, gdzie wystąpiła w serialu ”Różowa seria”. W Polsce grała w filmach i serialach, związała się ze stacjami RMF FM i TOK FM, Polsatem, następnie TVN Style i TVP 2. Paulina Młynarska stworzyła m.in. zakopiański oddział RMF, prowadziła ”Interwencję”, ”Miasto kobiet”, ”Żądło” oraz ”Pytanie na śniadanie”.

Paulina Młynarska – książka i działalność literacka

Paulina Młynarska ma na koncie cztery rozwody (córka Alicja z pierwszego małżeństwa), wiele pozycji literackich oraz felietonów. Od 2009 roku na rynku wydawniczym ukazało się osiem pozycji pióra Pauliny Młynarskiej, m.in. ”Zakopane odkopane”, ”Kalendarzyk niemałżeński”, ”Zakopane, nie ma przebacz!”, ”Na błędach! Poradnik odradnik”, ”Jeszcze czego!”, a także ”Rebel”. Paulina Młynarska współpracowała z takimi wydawnictwami, jak Masz, Pascal, Znak, Item Publishing, Prószyński i S-ka.

d17qvjh

Podziel się opinią

1
Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17qvjh
d17qvjh
d17qvjh