Trwa ładowanie...
d4de3lj
06-11-2014 00:00

Papugi z placu d'Arezzo

książka
Oceń jako pierwszy:
d4de3lj
Papugi z placu d'Arezzo
Tytuł oryginalny

Les perroquets de la place d'Arezzo

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

„Baptiste obejrzał kartkę z obydwu stron i znów przeczytał te dwa zdania. Serce zaczęło mu kołatać, ogarnęło go wzruszenie: w jego życiu coś się działo. Gorączkowo obejrzał kopertę, żeby ustalić jej pochodzenie: została nadana poprzedniego dnia, w ich dzielnicy. Żadnych wskazówek.

Nagle przeszył go chłód: jego oczy właśnie odczytały po raz drugi napisany odręcznie adres. Wprawdzie się zgadzał, ale za to list nie był przeznaczony dla niego. Przez nieuwagę otworzył korespondencję Joséphine”.

Tajemnicze wiadomości w żółtych kopertach wywracają do góry nogami spokojne życie mieszkańców placu Arezzo. Anonimowe wyznania miłosne zaskakują, prowokują, dają nadzieję. Za ich sprawą opadają maski…

W swojej najnowszej powieści Eric-Emmanuel Schmitt z uwagą przygląda się człowiekowi we współczesnym świecie, w którym namiętność często myli się z miłością, a seks służy zagłuszaniu uczuciowej pustki. Mieszkańcy placu d’Arezzo zakochują się, cierpią, uczą się ufać, czasem bywają samotni – a ich losy układają się w zaskakującą mozaikę ukazującą całe spektrum możliwych odcieni miłości.

Papugi z placu d'Arezzo
Numer ISBN

978-83-240-2603-6

Wymiary

145x205

Gatunek

Powieści i opowiadania,Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

768

Inne wydania

Kraków - 2014-11-01

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4de3lj
d4de3lj
d4de3lj