Trwa ładowanie...
d40xvgk
18-11-2016 00:00

Państwo w Państwie i Ja

książka
Oceń jako pierwszy:
d40xvgk
Państwo w Państwie i Ja
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Źródło:

Książka „Państwo w państwie i ja” jest swego rodzaju rozliczeniem Małgorzaty Cecherz z programem „Państwo w Państwie” – nadawanym na antenie Telewizji Polsat. To historie, które najbardziej wstrząsnęły Autorkę przy wieloletniej pracy nad programem. Jako reporter to ona właśnie stykała się bezpośrednio z pokrzywdzonymi ludźmi.

W książce znalazły się nie tylko historie, które nie znalazły swojego finału, ale również te z happy endem – po to, by stały się dla innych inspiracją do walki z często niesprawiedliwym systemem prawnym.

Opisane w książce „Państwo w państwie i ja” historie pokazują nie tylko bezwzględność systemu, ale również osobisty stosunek Autorki do problemów poszkodowanych bohaterów. Nie można bowiem pracować nad formułą programu „Państwo w państwie” bez osobistego i emocjonalnego zaangażowania w problemy innych. Małgorzata Cecherz przyznaje, że będąc obok tych ludzi mimowolnie wchodziła w ich świat, współprzeżywała ich cierpienie, a starania o pomoc nie były wyłącznie skutkiem zawodowych zobowiązań, ale złożonych prywatnie obietnic.

Państwo w Państwie i Ja
Numer ISBN

978-83-7965-268-6

Gatunek

Prawo

Oprawa

8

Liczba stron

136

d40xvgk

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40xvgk
d40xvgk
d40xvgk