Trwa ładowanie...
d1gpk0w
14-12-2021 15:00

Pakiet: Zwierzaki świata. Część 1-3

książka
Oceń jako pierwszy:
d1gpk0w
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pakiet zawiera:

"Zwierzaki świata. Część 1",

"Zwierzaki świata. Część 2",

"Zwierzaki świata. Część 3".

Dlaczego słonie boją się myszy? Czy to prawda, że orangutany uwielbiają jeść najbardziej śmierdzące owoce świata, a mrówkojad ma 10 razy dłuższy język niż człowiek? Czy można oswoić hipopotama i razem z nim oglądać telewizję? Na te i inne pytania wasze dzieci znajdą odpowiedź w książce Martyny Wojciechowskiej pt. "Zwierzęta świata". Wraz z autorką odbędą także podróż po najbardziej egzotycznych zakątkach świata i poznają historie piątki niesamowitych zwierzaków – Happiego, Balgira, Carlito, Jessiki i Fusiego.

"Zwierzaki świata. Część 2" to nowi niesamowici bohaterowie i nowe fascynujące przygody. Tym razem będzie o mistrzu przetrwania, który żyje w najbardziej ekstremalnym miejscu na Ziemi. Dowiecie się, który zwierzak jest największym śpiochem i w ogóle nie ma czasu na zabawę, ponieważ musi spać. Dotrzecie w morskie głębiny, by ponurkować z najsympatyczniejszym morskim ssakiem, pojedziecie na wspaniałe safari, by poznać króla lwa wreszcie przemierzycie góry i doliny, by dostać się do kraju, w którym żyją kawie, a kto to jest? Będziecie zaskoczeni, gdy się dowiecie. Ale najpierw musicie przeczytać tę książkę.

"Zwierzaki świata. Część 3" to kolejna część bestsellerowej serii. Tym razem zapraszam Was w podróż przez bezkresne stepy Mongolii, żebyście poznali orlicę, która jest prawdziwą królową nieba. Zanurkujemy w szmaragdowych wodach Belize, gdzie mieszka krokodyl, który szuka przyjaciół. W Peru weźmiemy udział w wyborach miss kawii. A w delcie rzeki Okawango obejrzymy zachód słońca z pewną uroczą i... zakochaną żyrafą J. Te opowieści bawią, uczą dbałości o naturę. Odkrywaj świat z National Geographic!

Podobno ludzie, którzy kochają zwierzęta, są dobrzy. Dzięki tym opowiadaniom każdy z nas ma szansę stać się lepszym człowiekiem, ponieważ od tego zależy przyszłość Ziemi i losy zwierząt.

Pakiet: Zwierzaki świata. Część 1-3
Wymiary

165x215

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

495

Język

polski

d1gpk0w

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gpk0w
d1gpk0w
d1gpk0w
d1gpk0w