Trwa ładowanie...
d18nnsx
04-02-2020 15:27

Pakiet SuperQuiz Kosmos

książka
Oceń jako pierwszy:
d18nnsx
Pakiet SuperQuiz Kosmos
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pakiet SuperQuiz KOSMOS to prawdziwa gratka dla ciekawych świata odkrywców, zainteresowanych Wszechświatem i wszystkim co z nim związane. W kolorowej książeczce z ilustracjami i pytaniami quizowymi znajdują się fascynujące ciekawostki i zaskakujące fakty o Kosmosie. Odkrywcy przemierzą Układ Słoneczny w poszukiwaniu nieodkrytych planet, a także poznają gwiazdy czy odległe galaktyki.

Czy wiesz, ile lat ma Wszechświat? Czy Pluton jest planetą? Ile planet liczy Układ Słoneczny? Czy każda planeta ma księżyc? Sprawdź swoja wiedzę o Kosmosie!

Kolorowe zdjęcia zachwycających planet i gwiazd oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny, pozwoli uzupełnić wiadomości, a także wzmocnić pozycję eksperta wśród rówieśników.

Do zestawu dołączony jest plakat edukacyjny z Układem Słonecznym oraz gra planszowa i 24 żetony z kolorowymi zdjęciami - zostań astronautą i wyrusz w podróż po Wszechświecie!

Pakiet SuperQuiz Kosmos to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania, pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Pakiet SuperQuiz Kosmos to:

Fascynujące ciekawostki dotyczące Wszechświata, astronautów i badań astronomów

Ponad 160 pytań quizowych, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę

Zdjęcia przedstawiające obiekty we Wszechświecie, sprzęty pozwalające na jego eksplorację oraz zjawiska związane z tematem kosmosu

Plakat edukacyjny z Układem Słonecznym

Gra planszowa – zostań astronautą i wyrusz w podróż po Wszechświecie

Pakiet SuperQuiz Kosmos
Numer ISBN

978-83-66053-12-0

Wymiary

215x148

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

112

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18nnsx
d18nnsx
d18nnsx
d18nnsx