Trwa ładowanie...
d18485v
30-01-2020 16:04

Pakiet Manwhore. 3 tomy: Manwhore, Manwhore + 1, Ms. Manwhore

książka
Oceń jako pierwszy:
d18485v
Pakiet Manwhore. 3 tomy: Manwhore, Manwhore + 1, Ms. Manwhore
Tytuł oryginalny

Manwhore Series

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Fenomen literatury erotycznej, godny następca „Pięćdziesięciu twarzy Greya” w końcu w jednym pakiecie!

Seria, w skład której wchodzi Manwhore, Manwhore +1 i Ms. Manwhore to historia, której bohaterami są: młoda ambitna dziennikarka Rachel Livingston oraz tajemniczy chicagowski biznesmen i playboy, Malcolm Saint. Dziewczyna będzie miała za zadanie poznanie sekretów tajemniczego milionera. Jeśli jej się to uda, jej kariera wkroczy na nowe tory. Jednak kiedy naprawdę się do niego zbliży, okaże się, że mężczyzna jest zupełnie inny, niż sądziła. Będzie musiała uważać, żeby jej zawodowe zadanie nie zmieniło się w coś bardzo prywatnego.

Seksowna obezwładniająca seria Katy Evans, którą dzięki pakietowi można poznać od razu w całości!

W skład pakietu wchodzą trzy tomy:

- Tom 1. Manwhore

- Tom 2. Manwhore +1

- Tom 3. Ms. Manwhore

Tom 1. Manwhore – Młoda ambitna dziennikarka ma za zadanie poznanie sekretów tajemniczego Malcolma Sainta, bogatego chicagowskiego biznesmena, o którym krążą legendy, ale brakuje prawdziwych faktów na jego temat. To, co zacznie się jako zadanie, zmieni się szybko w miłosną i namiętną grę, w której Rachel może stracić swoje serce.

Tom 2. Manwhore +1 – Rozpracowanie Malcolma Sainta było jej zadaniem zawodowym, które jednak szybko wymknęło się spod kontroli. Rachel zaangażowała się w tę relację bardziej, niż mogłaby przypuszczać. Najpierw ona czegoś chciała od chicagowskiego milionera, a teraz role się odwróciły. Teraz Saint stawia swoje żądania.

Tom 3. Ms. Manwhore – Czy chicagowski kobieciarz w końcu się ustatkuje? Czy w końcu znalazła się kobieta, która zatrzyma go przy sobie? Dowiedzcie się, jak potoczą się losy najpopularniejszej pary w Chicago: Malcolma Sainta i Rachel Livingston.

Pakiet Manwhore. 3 tomy: Manwhore, Manwhore + 1, Ms. Manwhore
Numer ISBN

978-83-66134-66-9

Wymiary

135x205

Oprawa

twarda lakierowana

Liczba stron

968

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18485v
d18485v
d18485v
d18485v