Trwa ładowanie...
d2iup66

PAKIET Kieruj swoim życiem, Pokochaj siebie

książka
d2iup66
Oceń jako pierwszy:
PAKIET Kieruj swoim życiem, Pokochaj siebie
Tytuł oryginalny

Pulling Your Own Strings ; Your Erroneous Zones

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
PAKIET Kieruj swoim życiem, Pokochaj siebie
Materiały prasowe

"POKOCHAJ SIEBIE"

Książka "Pokochaj siebie" należy już do klasyki psychologii humanistycznej, kierunku kładącego nacisk na pełny rozwój i samourzeczywistnienie jednostki, na wyzwolenie z nabytych lub wyimaginowanych ograniczeń i przesądów, na aktywną postawę wobec życia i osiągnięcie szczęścia w zgodzie z samym sobą.

Autor uważa, że stan zdrowia psychicznego jest stanem normalnym i osiągnięcie go leży w granicach możliwości każdego z nas, a połączenie ciężkiej pracy, zdrowego rozsądku, humoru i pewności siebie jest podstawą szczęśliwego życia.

Książka została przetłumaczona na wiele języków. W Polsce od 16 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród czytelników.

"KIERUJ SWOIM ŻYCIEM"

Kontynuacja bestsellerowej książki "Pokochaj siebie" Autor koncentruje się tym razem na pojęciu manipulacji i próbie nauczenia nas, jak jej unikać. Manipulacja bywa bardzo niebezpieczna, niezależnie od tego, czy stosuje ją pojedynczy człowiek, czy też ogromna instytucja. Urzędnicy, przedstawiciele władz, nauczyciele, a nawet sprzedawcy z osiedlowych sklepów i nasi bliscy — wszyscy ci, którzy dopuszczają się manipulacji, choćby niewielkiej, automatycznie ustawiają nas w pozycji ofiary.

"Kieruj swoim życiem" uczy, jak zwalczać metody manipulatorów i w efekcie osiągać bez przeszkód wyznaczone sobie cele. Słowem — jak wziąć ster we własne ręce i popłynąć w upragnionym kierunku.

d2iup66
PAKIET Kieruj swoim życiem, Pokochaj siebie
Numer ISBN

978-83-8143-175-0

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

608

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2iup66
d2iup66
d2iup66
d2iup66
d2iup66