Trwa ładowanie...
d45zgf0
21-12-2021 09:00

Pakiet: Hurt/Comfort, Angst with happy ending

książka
Oceń jako pierwszy:
d45zgf0
Pakiet: Hurt/Comfort, Angst with happy ending
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

POZNAJ BOHATERÓW POWIEŚCI WERONIKI ŁODYGI, KTÓRZY SKRADNĄ TWOJE SERCE

W pakiecie znajdziesz książki:

Hurt/Comfort

Artur ma osiemnaście lat i nie wie jeszcze wielu rzeczy. Nie wie, jak zacząć rozmowę z własnym ojcem, gdzie przebywa obecnie jego matka i dlaczego przyjaciółka na siłę próbuje go swatać. Nie wie też, jakim cudem uda mu się zdać maturę z polskiego, skoro nadal myli romantyzm z oświeceniem, a parabola to dla niego wyłącznie wykres funkcji kwadratowej. Za to świetnie wychodzi mu udawanie głuchego, gdy w autobusie zaczepi go ktoś obcy, a to już dobry początek.

Janek wie, czego chce od życia. Brata, który nie ignoruje jego istnienia, mniej żenujących rodziców oraz youtuberów wrzucających filmiki regularnie i zawsze na czas. I mniej zmechaconych swetrów, tak przy okazji. Przede wszystkim chciałby jednak zwrócić na siebie uwagę jakiegoś miłego chłopaka. Najlepiej takiego, który w autobusie udaje głuchego i wcale nie wydaje się miły.

Angst with happy ending

Życie siedemnastoletniego Aleksandra nie jest usłane różami. W domu wciąż brakuje pieniędzy, mama zaharowuje się w kolejnych pracach, a przy jego boku nie ma nawet przyjaciół. Dlatego jest bardzo podekscytowany internetową znajomością z Yuki. Tym większe jest jego rozczarowanie, gdy w realu przyjaciółka okazuje się... niskim chłopcem o nastroszonych ciemnych włosach i wielkich, pełnych lęku brązowych oczach.

Anita musi się opiekować czworgiem rodzeństwa i znosić krzyki pijanego ojca. Zawsze może liczyć na sąsiedzką pomoc Aleksa, jednak gdy jest już u kresu sił, nawet jego wsparcie to za mało. Chłopak mimo własnych problemów, które wywołują w nim napady agresji, nie zamierza odpuścić i chce odmienić jej los.

Pakiet: Hurt/Comfort, Angst with happy ending
Numer ISBN

978-83-67069-13-7

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

720

Język

polski

d45zgf0

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45zgf0
d45zgf0
d45zgf0
d45zgf0