Trwa ładowanie...
d1k7ogx
10-08-2023 12:36

Pakiet Czaplińska i Maciejka na tropie

książka
Oceń jako pierwszy:
d1k7ogx
Pakiet Czaplińska i Maciejka na tropie
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pakiet bestsellerowych kryminałów od mistrzyni gatunku - Małgorzaty Rogali!
Ostatni Skok:
By odkryć prawdę, najpierw trzeba pokonać strach i swoje własne słabości.
Na targach jubilerskich w Warszawie Igor Bielewicz, akrobata cyrkowy i złodziej kosztowności, wykorzystując sytuację na parkingu przed halą, kradnie jubilerowi przenośny sejf z biżuterią. Świadkiem rabunku jest świeżo upieczona policjantka Zofia Maciejka, która rzuca się w pogoń za sprawcą, ale gubi jego ślad. Podczas pokazu akrobatycznego w cyrku, w którym pracuje Bielewicz, dochodzi do wypadku. Poszkodowana zostaje Nadia – partnerka Bielewicza. Gdy gasną cyrkowe światła, rozpoczyna się prawdziwe życie. Dwa lata później drogi bohaterów znów się krzyżują. Kto stoi za brutalną napaścią na właścicielkę znanej firmy jubilerskiej? Czy wydarzenia mają związek z tymi sprzed dwóch lat? Jak potoczyły się losy bohaterów po feralnym wieczorze?
Rasowy kryminał, w którym podobnie jak w cyrku, nic nie jest do końca oczywiste...

Przerwany pokaz:
Czy w rodzinnym biznesie jest miejsce na sentymenty? Świat mody to nie tylko uśmiechy i kolorowe zdjęcia. Pod powierzchnią kryje się coś więcej...
W rodzinie Morawskich dochodzi do tragedii. Życie traci Regina – projektantka mody. Zdarzenie ma miejsce podczas pokazu nowej kolekcji. Po śmierci Reginy na jaw wychodzą kolejne sekrety. Okazuje się, że nie tylko projektantka miała swoje tajemnice, prawie każdy z członków jej rodziny coś ukrywa.
Śledztwo prowadzi Michalina Czaplińska, wraz z partnerką Zofią Maciejką. Czaplińska ma nadzieję, że przy tej okazji, zdoła rozwikłać zagadkę sprzed lat dotyczącą innej tragedii, która również stała się udziałem rodziny Morawskich.
Małgorzata Rogala zabiera nas do świata rodzinnych tajemnic, niedopowiedzeń. Do świata blichtru i mody, o którym zdarzyło się marzyć każdemu z nas.

Pakiet Czaplińska i Maciejka na tropie
Numer ISBN

978-83-8329-149-9

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

688

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k7ogx
d1k7ogx
d1k7ogx
d1k7ogx