Trwa ładowanie...
d1hf63k
21-10-2015 00:00

Pajęczyna strachu

książka
Oceń jako pierwszy:
d1hf63k
Pajęczyna strachu
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Beata i Ewa, pracujące dorywczo w Berlinie, przypadkowo stają się świadkami gangsterskiej egzekucji. Jedna z nich zostaje pojmana przez sprawców i uwięziona w domu publicznym kontrolowanym przez mafię. Drugiej udaje się uciec z miejsca zbrodni i wrócić do Polski, ale już nigdy nie będzie mogła spać spokojnie. Przestępcy mają powody, by ją ścigać. Nie tylko dlatego, że widziała ich twarze. W torbie, którą przypadkowo zabrała z willi zamordowanego biznesmena, są mafijne pieniądze…

Trzymająca w napięciu powieść o policjantach i gangsterach, z których wielu istnieje naprawdę, ale też o zwykłych ludziach, których losy przez przypadek skrzyżowały się z interesami półświatka. Osnuta na kanwie dramatu nastolatki, która nie podejrzewała, że jej pracodawczyni działa w gangu handlarzy ludźmi.

Coraz częściej ofiarami werbunku i uprowadzeń stają się dziewczęta z dobrych domów i dojrzałe kobiety szukające miłości za pośrednictwem Internetu. Oprawcy mają miłe twarze, dobre maniery, wzbudzają zaufanie. W rzeczywistości nie cofną się przed największym okrucieństwem.

Pajęczyna strachu
Numer ISBN

978-83-7818-777-6

Wymiary

130x200

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

388

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hf63k
d1hf63k
d1hf63k