Trwa ładowanie...
d3agqu7
11-03-2021 14:00

Opowieści naszych dni t. 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d3agqu7
Opowieści naszych dni t. 1
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Opowieści naszych dni” to złożona z dziesięciu opowiadań antologia literacka napisana przez ludzi, dla których słowo ma uniwersalne, niezmienne, fundamentalne znaczenie.

W książce znajdziemy między innymi oryginalną historię kryminalną, opowieść o fascynacji nowoczesnymi technologiami, bajkę do wspólnej lektury dla dzieci i dorosłych, wspomnienia z dzieciństwa, zapis strumienia świadomości i krótką tragiczną historię przyjaźni młodych ludzi. Wspólnym mianownikiem tej antologii jest człowiek ze wszystkimi lękami, słabościami i pragnieniami. Bo pisanie to nie tylko dzielenie się refleksjami o świecie, wyrażanie siebie, swoich marzeń, emocji, uczuć. To także troska o innych.
Autorzy „Opowieści naszych dni” analizują otaczającą ich rzeczywistość, skupiając się na tym, co jest dla nas ważne, bez czego nie wyobrażamy sobie życia: to konieczność ocalenia nadziei, gdy na świecie szaleje wirus, dbałość o relacje międzyludzkie, w których najważniejsze są miłość i zrozumienie, pielęgnacja codziennych rytuałów nadających życiu sens i poszukiwanie osobistego spełnienia.

Opowieści naszych dni t. 1
Numer ISBN

978-83-66616-69-1

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

188

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3agqu7
d3agqu7
d3agqu7