Trwa ładowanie...
dkexezb

On Dublin Street 2. Wszystkie odcienie pożądania

książka
dkexezb
Oceń jako pierwszy:
On Dublin Street 2. Wszystkie odcienie pożądania
Tytuł oryginalny

On Dublin Street 2. Down London Road

Rok wydania
Autorzy
00068A04_original_70A5CC30D6064596.jpg
Inne

Johanna Walker przywykła do tego, że zawsze nad wszystkim panuje. Do momentu, gdy na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który sprawi, że Jo zacznie tracić kontrolę nad swoim ciałem i umysłem...

Na Johannie od dziecka spoczywał obowiązek opieki nad własną rodziną – matką alkoholiczką, a przede wszystkim młodszym bratem, Colem. To właśnie z myślą o tym, co byłoby dla niego najlepsze, podejmuje wszystkie życiowe decyzje. Nawet przy wyborze swoich partnerów kieruje się tym, czy będą oni w stanie finansowo pomóc jej i bratu – a nie prawdziwymi, namiętnymi uczuciami.

Kiedy jednak Jo poznaje Camerona MacCabe'a, nie jest w stanie ignorować fascynacji, która pomiędzy nimi się rodzi. Seksowny nowy barman, z którym pracuje, przyprawia ją o szybsze bicie serca i trzepotanie motyli w brzuchu. Jo pierwszy raz w życiu odczuwa pokusę, aby zrobić coś, na co naprawdę ma ochotę, a nie to, co powinna. Camerona również ogarnia obsesja na punkcie Jo, ale ona nie pozwala mu się do siebie zbliżyć.

Gdy pewnego dnia nieoczekiwanie zostają sąsiadami, ich obustronna fascynacja przybiera na sile i zaczynają jej ulegać. Camerona napędza determinacja, aby odkryć wszystkie sekrety Jo... nawet jeśli to oznacza zdejmowanie kawałek po kawałku zbroi, za którą się ukrywa.

dkexezb
On Dublin Street 2. Wszystkie odcienie pożądania
Numer ISBN

978-83-7778-756-4

Wymiary

135x205

Gatunek

Powieści i opowiadania,Romans

Oprawa

6

Liczba stron

496

Podziel się opinią

Share
dkexezb
dkexezb
dkexezb
dkexezb