Trwa ładowanie...
d19hru9
d19hru9

Oficjalny album Assassin’s Creed® Unity

książka
Oceń jako pierwszy:
Oficjalny album Assassin’s Creed® Unity
Tytuł oryginalny

The Art of Assassin's Creed - Unity

Rok wydania
Autorzy
0007782B_original_721EEE1855B821E7.jpg
Inne

Wolność, równość, braterstwo - lub śmierć.

Oficjalny album Assassin’s Creed® Unity przeniesie graczy w samo serce Paryża, wprost na brudne i ponure ulice miasta pogrążonego w bohaterskich walkach Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Książka stanowi skarbnicę nigdy niepublikowanych grafik prezentujących szkice z kolejnych faz powstawania gry, uzupełnionych szczegółowymi komentarzami jej twórców.

Paryż Asasyna Arna Doriana odtworzono z niespotykanym wcześniej rozmachem, z zapierającymi dech w piersi detalami. Artyści z Ubisoft Montreal i całego świata, mając do dyspozycji największe płótno, jakim kiedykolwiek dysponowano, stworzyli tętniące życiem miasto, pełne niespokojnych mieszkańców walczących na barykadach w cieniu górujących nad wszystkim gilotyn.

Odkryj pałac w Wersalu, wdrap się na katedrę Notre Dame i szturmuj Bastylię razem z ludem Francji. Poznaj Napoleona, Robespierre’a i owianego złą sławą markiza de Sade’a. Zobacz wspaniałe grafiki koncepcyjne i prześledź kolejne etapy powstawania gry Assassin’s Creed ® Unity. Podziwiaj piękno i grozę rewolucyjnego Paryża – miejsca akcji najbardziej widowiskowej odsłony serii o słynnych Asasynach.

Oficjalny album Assassin’s Creed® Unity
Numer ISBN

978-83-7785-579-9

Wymiary

230x300

Gatunek

Albumy,Gry

Oprawa

7

Liczba stron

192

Podziel się opinią

Share
d19hru9
d19hru9
d19hru9
d19hru9