Trwa ładowanie...
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh

Ocean na końcu drogi

książka
d11aqjh
Oceń jako pierwszy:
d11aqjh
Ocean na końcu drogi
Tytuł oryginalny

The Ocean at the End of the Lane

Rok wydania
d11aqjh
978-83-7480-386-1.jpg
"__wlasne

Ocean na końcu drogi to książka o pamięci, magii i przetrwaniu, o potędze opowieści i mroku skrytym w każdym z nas, dzieło niezrównanej wyobraźni Neila Gaimana.
Ocean na końcu drogi to baśń, nadająca nowe ramy współczesnej fantasy: poruszająca, przerażająca i poetycka - czysta jak sen, delikatna jak skrzydełko motyla, niebezpieczna jak klinga w ciemności - owoc geniuszu narracyjnego Gaimana.
Dla naszego narratora wszystko zaczęło się czterdzieści lat temu, kiedy lokator, wynajmujący pokój u jego rodziców, ukradł im samochód i popełnił w nim samobójstwo, budząc tym czynem pradawne moce, które lepiej byłoby zostawić w spokoju. Pojawiają się mroczne stwory spoza naszego świata i nasz narrator potrzebuje wszystkich sił i sprytu, by nie stracić życia w obliczu pierwotnej grozy, zarówno tej przyczajonej w rodzinnym domu, jak i sił, które gromadzą się, by ją zniszczyć.
Pomocy może szukać wyłącznie u trzech kobiet z farmy na końcu drogi. Najmłodsza z nich twierdzi, że jej staw to ocean. Najstarsza pamięta Wielki Wybuch.

d11aqjh
Ocean na końcu drogi
Wymiary

125x195

Oprawa

6

Liczba stron

216

d11aqjh

Podziel się opinią

Share
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh
d11aqjh