Trwa ładowanie...
d171dve
15-04-2010 00:00

Obyczaje ślubne w świecie bez granic

książka
Oceń jako pierwszy:
d171dve
Obyczaje ślubne w świecie bez granic
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Obyczaje ślubne w świecie bez granic to jedyny na polskim rynku, kompletny przewodnik na temat organizacji i przebiegu uroczystości ślubnych. Sięgnij do tego nowoczesnego przewodnika obyczajów ślubnych, w którym znajdziesz odpowiedzi na wiele trudnych pytań dotyczących przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego, przebiegu ceremonii, szczegóły na temat zaproszeń, strojów, dekoracji, prezentów, planowania kosztów i radzenia sobie z niezręcznymi sytuacjami.

Obyczaje ślubne to doskonała publikacja dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowania młodej pary do ślubu, dla narzeczonych, rodziców, świadków. To także niezbędnik dla firm oferujących usługi organizacji uroczystości weselnych. Poza tym - doskonały upominek dla przyjaciół lub krewnych planujących bądź już przygotowujących ślub i wesele.

Dzisiejsze uroczystości weselne są bardziej skomplikowane niż kiedykolwiek, nowe zwyczaje zastępują stare, a nowe związki zdecydowanie zmieniają życie rodziny.

Autorka reaguje na współczesne niepokoje każdej pary, uwzględnia różnorodność obyczajów w wielokulturowym społeczeństwie.

Jako godna zaufania i ceniona specjalistka od uroczystości ślubnych, podaje wypróbowane rady, na które można liczyć podczas przygotowań i w czasie wesela, od obwieszczenia zaręczyn do kalkulacji kosztów ceremonii i przyjęcia, a nawet radzenia sobie z niezręcznymi sytuacjami (nieproszeni goście, niestosowne i niechciane prezenty, łagodne konflikty).

Pokazuje ponadto, jak zorganizować wszystko w najmniejszym stresie, z największą klasą.

Obyczaje ślubne w świecie bez granic
Numer ISBN

978-83-60787-03-8

Wymiary

180x235

Gatunek

Poradniki

Oprawa

7

Liczba stron

404

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d171dve
d171dve
d171dve
d171dve