Trwa ładowanie...
deyb106
Informacja prasowa
książki w domu
Informacja prasowa

Nowości w kartonowej serii „BASIA” dla najmłodszych czytelników

We wrześniu br. premierę mają kolejne tomy w podserii dla młodszych fanów Basi. Do księgarń trafiły dwie pozycje: „Basia, Franek i jedzenie” oraz „Basia, Franek i zasypianie”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem Basia mam 5 lat, w paski humor w paski świat...”
"Jestem Basia mam 5 lat, w paski humor w paski świat...” (Materiały prasowe)
deyb106

Krótkie opowiastki o Basi i Franku to propozycja wspólnej lektury, rozmowy i zabawy z dzieckiem, od najmłodszych lat.

Basia jest starszą siostrą Franka. Dużo się razem bawią, czasem się na niego złości, ale przede wszystkim jest dla niego wzorem i przyjaciółką. Franek jest mały i nie wszystko jeszcze umie. Na szczęście ma starszą Basię. To ona pokazuje mu świat. Razem poznają zwierzęta, kolory, liczby, pojazdy. Razem przeżywają złe i dobre humory, przygody z ubieraniem, czy nauką siusiania nie do pieluchy. Wspólnie uczą się i bawią. Bo nie ma to jak starsza siostra! Super jest być młodszym bratem i razem poznawać świat! W nowych książkach Basia pomaga Frankowi w jedzeniu i zasypianiu.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Basia to współczesna, zabawna i mądra przyjaciółka dzieci przedszkolnych. Przygody rezolutnej Basi i jej dowcip pomagają najmłodszym zrozumieć świat, pokazują, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Swym humorem rozśmieszają dzieci i dorosłych.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

„Basia” to świetna, współczesna literatura dziecięca, dowcipnie zilustrowana, w nowoczesnej oprawie graficznej. Pierwsza na polskim rynku próba wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Wyjątkowość tej serii polega na tym, że przedstawia ona realny świat, w którym żyje współczesna rodzina. Basia jak każde dziecko ma mnóstwo pomysłów, jest twórcza, kreatywna, wesoła ale i potrafi się złościć, nie lubi sprzątać, marzy o własnym zwierzątku, bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo. Opowiadania Zofii Staneckiej i ilustracje Marianny Oklejak pozwalają przeżywać sytuacje z którymi spotykamy się na co dzień, w domu, w przedszkolu, czy na zakupach i choć często są to sytuacje trudne, stresujące to dowiadujemy się jak proste mogą być rozwiązania i odpowiedzi. Wystarczą mądrzy rodzice i odrobina humoru by świat każdego przedszkola był bezpieczny i pełen dobrych emocji.

deyb106

Podziel się opinią

Share
deyb106
deyb106