Trwa ładowanie...
07-12-2016 14:44

Nominuj wydawców do The London Book Fair Excellence Awards

W marcu 2017 roku odbędzie się The London Book Fair, na których Polska wystąpi w roli Market Focus Country. W ramach targów odbędzie się wręczenie nagród The London Book Fair Excellence Awards, które trafią do kandydantów zasługujących na wyróżnienie za wybitne osiągnięcia wydawnicze w mijającym roku.

Nominuj wydawców do The London Book Fair Excellence AwardsŹródło:
d4gs6k8
d4gs6k8

W marcu 2017 roku odbędzie się The London Book Fair, na których Polska wystąpi w roli Market Focus Country. W ramach targów odbędzie się wręczenie nagród The London Book Fair Excellence Awards, które trafią do kandydantów zasługujących na wyróżnienie za wybitne osiągnięcia wydawnicze w mijającym roku.

Prestiżowe nagrody branży wydawniczej promują innowacyjne przedsięwzięcia i przełomowe inicjatywy wydawnicze, a także osoby o wybitnym wkładzie w międzynarodowy przemysł książki. Nagrody otrzymują inicjatywy z całego świata i wszystkich działów przemysłu wydawniczego, m. in. najlepsza księgarnia, najlepszy agent literacki czy najlepsza inicjatywa przekładowa czytamy na stronie Instytutu Książki.

Nagrody w kilkunastu kategoriach zostaną przyznane po raz czwarty jako wyraz "uznania brytyjskiego środowiska ludzi książki dla międzynarodowego przemysłu wydawniczego."

Kategorie, otwarte wyłącznie dla kandydatur z Polski to:
The Market Focus Poland Adult Trade Publisher Award
The Market Focus Poland Children’s and Young Adult Publisher Award

The Market Focus Poland Outstanding Contribution Award

Wszyscy czytelnicy mogą zgłosić kandydatury wybranych wydawnictw, które ich zdaniem zasługują na The London Book Fair Excellence Awards.

Kandydatury można zgłaszać do 15 grudnia 2016 roku w tym miejscu .

Ceremonia przyznania nagród odbędzie się 14 marca 2017 roku, w dniu rozpoczęcia LBF, w londyńskiej hali Olympia.

d4gs6k8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gs6k8