Trwa ładowanie...
d4mucrs
02-09-2015 00:00

Nocna zmiana

książka
Oceń jako pierwszy:
d4mucrs
Nocna zmiana
Tytuł oryginalny

Night Shift

Rok wydania
Inne
Źródło: Inne

Opowiadania zawarte w tym zbiorze powstały, kiedy Stephen King był dopiero u progu wielkiej kariery, a krytycy wyrażali się o jego twórczości sceptycznie.

Niespodziewany sukces komercyjny i literacki pierwszej powieści, Carrie (jej filmową wersję przyjęto entuzjastycznie), potwierdzony rychło przez Miasteczko Salem, zapewnił autorowi miejsce wśród najpopularniejszych obecnie pisarzy świata. Wydany później tom opowiadań Nocna zmiana zachwycił czytelników oryginalnością i natychmiast trafił na listy bestsellerów.

Dla wielbicieli superhorrorów, którzy szukają naprawdę mocnych wrażeń, jest to nie lada gratka - po prostu prawdziwa uczta. Takie emocje może wywoływać tylko niekwestionowany mistrz grozy i wielki znawca ludzkiej duszy, czyli... King.

W każdym z tych kunsztownie budowanych opowiadań mamy niespodziewane zwroty akcji potęgujące i tak gęste napięcie i niepokój.

Mistrzostwo autora sprawia, że niepostrzeżenie stajemy się niemal uczestnikami niesamowitych zdarzeń, znajdujemy się w świecie, który zdumiewa i fascynuje swoją osobliwością.

Nocna zmiana
Numer ISBN

83-7337-492-2

Wymiary

110x190

Gatunek

Horror,Powieści i opowiadania,Horror,Powieści i opowiadania,Horror,Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

472

Inne wydania

Warszawa - 2015-08-29, Warszawa - 2007-12-12

d4mucrs

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mucrs
d4mucrs
d4mucrs