Trwa ładowanie...
d26rm55
13-02-2014 00:00

Nikki Heat 3. Gorączka zmysłów

książka
Oceń jako pierwszy:
d26rm55
Nikki Heat 3. Gorączka zmysłów
Tytuł oryginalny

Heat Rises

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Richarda Castle’a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem.

Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji.

Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem – reportera Jamesona Rooka.

W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej.

"Gorączka zmysłów" dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa 12 Posterunek.

Nikki Heat 3. Gorączka zmysłów
Numer ISBN

978-83-63737-08-5

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał,Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

400

Inne wydania

Warszawa - 2014-02-14

d26rm55

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26rm55
d26rm55
d26rm55