Trwa ładowanie...

„Nigdy i na zawsze” Ann Brashares - premiera książki

Już 11 stycznia w naszych księgarniach pojawi się Nigdy i na zawsze Ann Brashares, magiczna opowieść o szansach, jakie otrzymujemy od losu, i o tym, że nie można odkładać życia na później. Historia miłości przekraczającej granice czasu. Książka, która przywraca wiarę w przeznaczenie, w to, że na każdego z nas gdzieś ktoś czeka.

„Nigdy i na zawsze” Ann Brashares - premiera książkiŹródło: "__wlasne
d305gbv
d305gbv

Już 11 stycznia w księgarniach pojawi się Nigdy i na zawsze Ann Brashares, czyli magiczna opowieść o szansach, jakie otrzymujemy od losu, i o tym, że nie można odkładać życia na później. Historia miłości przekraczającej granice czasu. Książka, która przywraca wiarę w przeznaczenie, w to, że na każdego z nas gdzieś ktoś czeka.

"Żyję od ponad tysiąca lat. Umierałem niezliczoną ilość razy. Zapomniałem, ile dokładnie. Zakochałem się i moja miłość trwa nadal. Ciągle szukam swojej ukochanej. Ciągle ją pamiętam. Noszę w sobie nadzieję, że pewnego dnia ona też mnie sobie przypomni".

Dla wielbicieli wrażliwości Nicholasa Sparksa i Zaklętych w czasie” - czytamy w „Publishers Weekly”, a w "The New York Times": „Prawdziwy romans!”.

Ann Brashares– bestsellerowa amerykańska pisarka (ponad 8 milionów książek sprzedanych na całym świecie). Jej powieści z cyklu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów doczekały się adaptacji filmowych.

d305gbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d305gbv