Trwa ładowanie...
d41v3aj
24-01-2022 20:00

Niezwykłe podróże Axela

książka
Oceń jako pierwszy:
d41v3aj
Niezwykłe podróże Axela
Tytuł oryginalny

Les voyages extraordinaires d'Axel

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Niezwykłe podróże Axela” to książka dla wszystkich ciekawych świata i żądnych przygód dzieci. Dzięki wykorzystaniu technologii rozszerzonej rzeczywistości jej lektura będzie niezapomnianym przeżyciem!

Chłopiec o duszy odkrywcy - Axel, jego zafascynowana nauką przyjaciółka Soon, kotka Zelda i ptak Archimedes wyruszają w niezwykłą podróż. Najpierw trafiają do podwodnego świata mórz i oceanów, pełnego ciekawych zakamarków, dziwnych stworzeń i wyjątkowych roślin. Następnie podczas lotu w kosmos odkrywają wiele faktów nie z tej ziemi oraz sekrety osób badających przestrzeń kosmiczną. Odwiedzają też dzikie zwierzęta w ich naturalnym otoczeniu, farmę, na której dowiadują się, skąd bierze się jedzenie na ich talerzach, a także spokojną wieś. Zwieńczeniem wyprawy Axela, Soon i ich zwierzęcych przyjaciół jest miasto przyszłości, w którym mają szansę przekonać się na własne oczy, w jaki sposób nowe technologie ułatwiają życie ludziom…

Po pobraniu darmowej aplikacji ilustracje na stronach książki ożywają jak za dotknięciem czarodziejskiej rożdżki! Wystarczy umieścić telefon lub tablet nad wybraną stroną i wyruszyć z Axelem i jego wesołą gromadą w niezwykłą podroż!

Niezwykłe podróże Axela
Numer ISBN

978-83-67022-50-7

Wymiary

240x320

Oprawa

twarda

Liczba stron

56

Język

polski

d41v3aj

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41v3aj
d41v3aj
d41v3aj