Trwa ładowanie...
d3ynsuh
09-10-2023 15:20

Niepowstrzymani 2. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy

książka
Oceń jako pierwszy:
d3ynsuh
Niepowstrzymani 2. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy
Tytuł oryginalny

Unstoppable Us, Volume 2: Why the World Isn't Fair

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Epicka przygoda i lekcja historii w jednym! Podana przejrzyście i z humorem. Odkryj wraz z autorem bestsellera Sapiens, dlaczego ludzie są niepowstrzymani!

Królowe, królowie i generałowie wypełniają podręczniki po brzegi. Ale skąd oni wszyscy się wzięli? Dlaczego niektórzy z nas mieszkają w pałacach i rządzą, podczas gdy inni muszą sprzątać ich posiadłości i wykonywać rozkazy?
W drugim tomie serii dla młodych czytelników uznany filozof i historyk Yuval Noah Harari wyjaśnia, w jaki sposób rewolucja sprzed dziesięciu tysięcy lat wciąż wpływa na nasze życie. Pokazuje, w którym miejscu wszystko poszło nie tak i jak jeszcze możemy to naprawić.
Przekonaj się, jak niewinny eksperyment z uprawą pszenicy doprowadził do głodu, zarazy i wojny. Dowiedz się, w jaki sposób starożytni maniacy rozwinęli pismo i dlaczego twoi rodzice muszą płacić podatki. Poznaj dwa gadatliwe szkielety, krokodyla ze złotymi kolczykami oraz pięćdziesiąt miliardów przygnębionych kurczaków i odkryj, jak ludzka zdolność kontrolowania roślin oraz zwierząt doprowadziła do tego, że próbujemy kontrolować siebie nawzajem.
Niepowstrzymani 2. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy to idealna książka dla każdego od lat 9 do 109, kto jest ciekawy, jak zbudowano ten świat i dlaczego niektórzy mają tak dużo, a inni tak mało.

Niepowstrzymani 2. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy
Numer ISBN

978-83-08-08193-8

Wymiary

165x240

Oprawa

twarda

Liczba stron

168

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ynsuh
d3ynsuh
d3ynsuh
d3ynsuh