Trwa ładowanie...
dad506m
04-02-2021 13:00

Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz – Zrozum – Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego

książka
Oceń jako pierwszy:
dad506m
Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz – Zrozum – Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Język niemiecki

Poziom A1–B2

Ćwicz język niemiecki metodą wizualną

Oto książka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich wzrokowców! Ten dodatek do bestsellerowego podręcznika Niemiecki dla leniwych w całości składa się z różnorodnych ćwiczeń, przejrzystych tabel, kolorowych ikon i prostych schematów. Dzięki nim można szybko i sprawnie opanować niemiecką gramatykę: przypomnieć sobie najważniejsze struktury, utrwalić konstrukcje już poznane bądź uzupełnić swoją wiedzę. Jak przekonują autorki, najlepiej uczymy się języków obcych, gdy wizualizujemy sobie omawiany materiał.

Niniejszy zbiór ćwiczeń obejmuje wszystkie zagadnienia gramatyczne od poziomu A1 do B2, w tym:

niemieckie części mowy,

czasy gramatyczne – proste i złożone,

słowotwórstwo,

stronę bierną,

mowę zależną,

tryby warunkowe.

Wykonanie jednego ćwiczenia zajmie ci nie więcej niż pięć minut. W dodatku nie musisz trzymać się ściśle określonej kolejności – możesz rozwiązywać zadania według własnych potrzeb. Dlatego nawet jeśli masz mało czasu lub zwyczajnie nie chce ci się siadać do nauki niemieckiego, spróbuj otworzyć Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia, zrobić jedno zadanie, za chwilę drugie, trzecie i kolejne, a wkrótce z satysfakcją stwierdzisz, że nawet nie wiesz kiedy kolejne zagadnienie gramatyczne stało się dla ciebie jasne. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.


Agnieszka Drummer – tłumaczka i lektorka języka niemieckiego, autorka nowatorskiej metody nauczania języków obcych oraz bestsellerowych podręczników. Od 25 lat mieszka w Niemczech z dłuższą przerwą na pobyt w Londynie. Uczy Polaków języków obcych przez internet autorską metodą AD.

Monika Rolbiecka - germanistka, nauczycielka języka niemieckiego w Powiatowym Zespole Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie, pasjonatka metodyki i dydaktyki języka niemieckiego, egzaminatorka maturalna, współautorka zeszytu zawodowego w branży mechanicznej oraz publikacji pod patronatem Agnieszki Drummer "Niemiecki bezstresowo i ciekawie".

Niemiecki dla leniwych. Ćwiczenia. Zobacz – Zrozum – Zapamiętaj. Nowatorska metoda wizualnej nauki niemieckiego
Numer ISBN

978-83-8175-221-3

Wymiary

210x190

Oprawa

miękka

Liczba stron

300

Język

polski

dad506m

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dad506m
dad506m
dad506m
dad506m