Trwa ładowanie...
dbyulev
20-03-2012 00:00

Nie jest źle być słabym uczniem. Jak sobie radzić ze szkolnymi problemami dzieci

książka
Oceń jako pierwszy:
dbyulev
Nie jest źle być słabym uczniem. Jak sobie radzić ze szkolnymi problemami dzieci
Tytuł oryginalny

Warum es nicht so schlimm ist, in der schule schlecht zu sein

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Optymistycznie o tym, że dzieci, które mają problemy z nauką, mogą w życiu wiele osiągnąć!

Bezradni rodzice, zniechęcone dzieci, ciągłe kłótnie w domu. Gdy dziecko nie radzi sobie w szkole – cierpi cała rodzina. A przecież dziecko jest czymś więcej niż tylko uczniem! Heidemarie Brosche przełamuje negatywne podejście do słabych ocen. Pokazuje, jak nabrać dystansu do trudności szkolnych. Książka, która podtrzymuje na duchu i przywraca spokój w rodzinie. Przekonuje, że dzieci, które mają problemy z nauką, mogą w życiu wiele osiągnąć!
Książka pozwala nabrać dystansu do niepowodzeń szkolnych dzieci. Autorka udziela praktycznych rad, jak przestać demonizować słabe oceny oraz uwierzyć w dziecko.

Poradnik dla rodziców mających dzieci w wieku szkolnym, przydatny także dla uczniów i nauczycieli.

„Autorka jasnym i wyraźnym głosem nazywa frustracje tysięcy rodziców. Przypomina, że szkoła jest przede wszystkim miejscem, w którym ludzie ze sobą współpracują. Jest to wartościowa książka z ważnym przesłaniem. Oby zainspirowała jak najwięcej szkół i nauczycieli”.
Jesper Juul, terapeuta rodzinny i autor bestsellerów

Nie jest źle być słabym uczniem. Jak sobie radzić ze szkolnymi problemami dzieci
Numer ISBN

978-83-7554-315-5

Wymiary

135x205

Gatunek

Literatura popularnonaukowa,Metodyka,Psychologia,Socjologia

Oprawa

1

Liczba stron

186

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbyulev
dbyulev
dbyulev
dbyulev

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj