Trwa ładowanie...
d41aajh
10-08-2023 12:50

Never After (Tom 2). Scarred. Seria Never After

książka
Oceń jako pierwszy:
d41aajh
Never After (Tom 2). Scarred. Seria Never After
Tytuł oryginalny

Scarred

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ona nie należy do niego… należy do korony.
Księciu Tristanowi Faasie nigdy nie był pisany tron. Ten zawsze należał do jego brata, Michaela. Tego samego, który był odpowiedzialny za pełne udręk dzieciństwo Tristana oraz bliznę szpecącą jego twarz. Gdy umiera ich ojciec, Michael ma objąć tron, a Tristan zamierza pokrzyżować te plany. Jako dowódca tajnego ruchu oporu nie cofnie się przed niczym, by zakończyć rządy brata. Jednak gdy przybywa nowa oblubienica Michaela, Lady Sara Beatreaux, Tristan zaczyna toczyć inną wojnę. Taką, która nasuwa pytanie, co jest ważniejsze - korona czy kobieta, która ma ją nosić.
Sara ma jeden plan. Poślubić króla i pozbyć się rodu Faasa, nawet kosztem własnego bezpieczeństwa. Jednak nigdy spodziewała się poznać Oszpeconego Księcia. Jest niebezpieczny. Zakazany. I należy do rodu, który ma wybić. Jednak granica między nienawiścią a namiętnością nigdy nie wydawała się tak cienka, a gdy na jaw wychodzą tajemnice, Sara przestaje mieć pewność, komu ufać - jest rozdarta między zemstą a złoczyńcą, którego nigdy nie miała pokochać.
„Scarred” to mroczny królewski romans i samodzielna powieść z serii The Never After (seria mrocznych baśni inspirowanych naszymi ulubionymi złoczyńcami). To nie jest historia opowiedziana na nowo ani fantastyka. Zawiera tematykę, która może być dla niektórych wrażliwa. Czytelnikowi zalecana jest rozwaga.
Sensacja TikToka!

Never After (Tom 2). Scarred. Seria Never After
Numer ISBN

978-83-8280-878-0

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

520

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41aajh
d41aajh
d41aajh
d41aajh