Trwa ładowanie...
d1k3j8c
15-04-2010 00:00

Navy SEALs

książka
Oceń jako pierwszy:
d1k3j8c
Navy SEALs
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Navy Seals to najgroźniejsza jednostka bojowa w arsenale wojskowym Stanów Zjednoczonych. Bezszelestni wojownicy, szkoleni, jak wyjść bez szwanku z każdej ciężkiej próby, pokonać każdą przeszkodę i zwyciężyć każdego wroga na drodze do swego celu. Oto Navy Seals i prawdziwa historia ich narodzin…

Po raz pierwszy przy współpracy UDT/SEAL Museum Association na Florydzie opracowano tak obszerną i wyczerpującą historię oddziałów Navy SEALs - od trudnych i przypadkowych początków w formacjach takich jak nieustraszone jednostki UDT (Podwodne Drużyny Saperskie) czy też Scouts and Raiders (Zwiadowcy i Komandosi) w okresie II Wojny Światowej, aż po narodziny nowoczesnej jednostki bojowej znanej jako Navy SEALs.

Ilustrowana archiwalnymi fotografiami i zawierająca obszerne wywiady z nurkami - weteranami jednostek UDT oraz członkami oddziałów Navy SEALs, którzy poznali smak życia zarówno pod powierzchnią wody, jak i pod ogniem nieprzyjaciela, książka ta stanowi zapis historii tworzenia elitarnej jednostki bojowej, niedoścignionej w boju na lądzie, wodzie i w powietrzu, i ukazuje prawdziwą naturę tej garstki mężczyzn stanowiących najdoskonalszą jednostkę bojową świata: Navy SEALs.

Navy SEALs
Numer ISBN

83-7298-361-5

Wymiary

15x21

Gatunek

Militaria i wojskowość

Oprawa

6

Liczba stron

374

d1k3j8c

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k3j8c
d1k3j8c
d1k3j8c