Trwa ładowanie...
d2r197v

Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia

książka
d2r197v
Oceń jako pierwszy:
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia
Tytuł oryginalny

Natuzza tra scienza e fede

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia
Materiały prasowe

Czy mistyk może dokonać bilokacji na zawołanie?
Profesor Valerio Marinelli, uznany włoski fizyk, poddał naukowej analizie niezwykłe zjawiska, jakich doświadczała Natuzza Evolo. Ta skromna, niewykształcona kobieta z Paravati otrzymała dary stygmatów, hemografii i bilokacji, rozmawiała z Jezusem i Matką Bożą, widziała aniołów, a w Wielki Piątek mistycznie przeżywała mękę Chrystusa.
Autor zebrał przejmujące świadectwa lekarzy, którzy osobiście poznali Natuzzę Evolo. Poznajemy wyniki ich badań, a także historie uzdrowień dzięki postawionym przez mistyczkę diagnozom.
Książka ta nie jest jedynie próbą naukowego wyjaśnienia niecodziennych zjawisk. To przejmująca opowieść o wytrwałym wypełnianiu misji, którą Pan Bóg powierzył jednej z najbardziej fascynujących osobowości współczesnego Kościoła.
Jako lekarz starałem się w miarę możliwości przeprowadzić jakieś dochodzenie, badania, aby coś z tego wszystkiego zrozumieć. Tego, że widywała Matkę Bożą, nie mogłem zweryfikować. To, że miała stygmaty, mogłem udokumentować, nie potrafiłem już jednak wyjaśnić, dlaczego powstawały i w jaki sposób. Wykonałem na przykład pewne analizy krwi, oznaczyłem jej grupę, co przydało się później badaczom z uniwersytetu w Mesynie, którzy badali plamy krwi z hemografii na chusteczkach. Wykazali oni, iż nie była to krew królika albo jeszcze innego zwierzęcia, lecz krew ludzka, tej samej grupy, co krew Natuzzy. Możemy więc zagwarantować, że w przypadku hemografii mamy do czynienia z ludzką krwią, a ja sam widziałem, jak powstają.
fragment

d2r197v
Natuzza Evolo. Tajemnica mistycznego życia
Numer ISBN

978-83-66407-35-0

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

288

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2r197v
d2r197v
d2r197v
d2r197v
d2r197v