Trwa ładowanie...
dsiuz8u
16-08-2012 00:00

Nasza paczka

książka
Oceń jako pierwszy:
dsiuz8u
Nasza paczka
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

"Nasza paczka"Ady Jadwigi Matysiak to wspaniała familijna opowieść o przygodach czterech chłopców, którzy zawiązują Przymierze Zgranej Paczki. Narratorem tej historii jest Janek, który właśnie zaczął naukę w pierwszej klasie. To właśnie w szkole poznaje Mateusza, Marka i Łukasza, z którymi połączy go przyjaźń, a także zainteresowanie Biblią. Nie może być inaczej, skoro chłopcy noszą imiona czterech Ewangelistów. Wszyscy obiecują, że będą wspierać się nawzajem, pomagać chorym i niepełnosprawnym, mówić prawdę, odnosić się do innych z życzliwością i bronić słabszych.

Wspaniała, optymistyczna, pouczająca, choć bez zbędnego dydaktyzmu, lektura, która pokazuje, jak wielką wartością w życiu każdego jest wiara, a także przyjaźń i zaufanie, jak wiele możemy zdziałać dla innych, gdy tylko ich wokół siebie zauważymy.

Autorka z ogromnym wyczuciem wprowadza swoich bohaterów w świat Boga i religii, w świat wartości chrześcijańskich. Nie brak także akcentów humorystycznych, słowem, jest to opowieść, która spodoba się i małym, i dużym czytelnikom.* *

Nasza paczka
Numer ISBN

978-83-7805-099-5

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Przygodowe

Oprawa

1

Liczba stron

186

dsiuz8u

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsiuz8u
dsiuz8u
dsiuz8u