Trwa ładowanie...
d3o8b9p
d3o8b9p

Najlepsze lekarstwo to my!

książka
Oceń jako pierwszy:
Najlepsze lekarstwo to my!
Tytuł oryginalny

Le meilleur médicament, c'est vous!

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
0007EAB7_original_19739A9FB660490E.jpg
Inne

Ta książka jest kluczem do troski o własne zdrowie dzięki połączeniu wszystkich istotnych dla niego sfer – odżywiania, wagi, alergii, snu, seksu, starzenia się… ‒ aby skuteczniej chronić się za pomocą środków, które są łatwo dostępne, mniej dotkliwie przechodzić choroby, a lepiej korzystać z życia.

Frédéric Saldmann, kardiolog i dietetyk, cieszący się światową sławą specjalista profilaktyki medycyny, a także autor wielu bestsellerowych książek, jak On s’en lave les mains i Le Grand Ménage. Autor, bazując na wieloletnim doświadczeniu lekarskim, przedstawia proste, naturalne metody radzenia sobie z wieloma dolegliwościami, które nie wymagają leczenia farmakologicznego. Niektóre z tych dolegliwości skrywamy nawet przed lekarzem, uznając je za zbyt intymne lub banalne. Tymczasem moglibyśmy, nie narażając się na skutki uboczne leków, uporać się z nimi, pobudzając siłę organizmu i niewykorzystaną moc naszego mózgu.

Saldmann w sposób przystępny i ciekawy podsuwa rozwiązania, przypomina i uczy, jak pomóc sobie i innym, nie nakłaniając, rzecz jasna, do omijania szerokim łukiem gabinetów lekarskich.

Najlepsze lekarstwo to my!
Numer ISBN

978-83-7999-174-7

Wymiary

150x230

Gatunek

Medycyna, zdrowie, diety,Poradniki

Oprawa

6

Liczba stron

264

Podziel się opinią

Share
d3o8b9p
d3o8b9p
d3o8b9p
d3o8b9p