Trwa ładowanie...
d47rmar
d47rmar

Nadchodzi ogień

książka
Oceń jako pierwszy:
Nadchodzi ogień
Tytuł oryginalny

A Vision of Fire: A Novel

Rok wydania
Autorzy
d47rmar
00083A08_original_0511926E919B94F8.jpg
Inne

Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, zaskakujące zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale i zaskakująco niebezpieczny świat współczesnej nauki – wszystko to będzie stanowiło wybuchową mieszankę w wykonaniu gwiazdy kultowego Z Archiwum X.

Gillian Anderson, od dawna myślała o pisaniu, lecz dopiero teraz zdecydowała się chwycić za pióro. Wpływ na tę decyzję miał Jeff Rovin — autor bestsellerowych powieści, który zachęcił Gillian, by wykorzystała swój potencjał, pomysły i wyobraźnię, i by razem stworzyli porywającą sagę sci-fi.

Z zainteresowań autorki tematami paranormalnymi oraz szeroko pojętą duchowością narodziła się fantastyczna seria Saga końca ziemi.

Pierwszy tom cyklu — Nadchodzi ogień — opisuje przygody Caitlin O’Hary, światowej sławy psychologa dziecięcego, która zajmuje się leczeniem traum, powstałych w wyniku wojen i klęsk żywiołowych. To silna kobieta i matka, ma mocny charakter i ugruntowaną pozycję zawodową, jednak całe jej doświadczenie i wiedza o świecie stają pod znakiem zapytania, gdy zaczyna pracować z młodą dziewczyną o wyjątkowych zaburzeniach. Próbując jej pomóc, Caitlin zaczyna dostrzegać, że za problemami dziewczyny kryją się o wiele potężniejsze siły niż te, które jest w stanie objąć ludzki umysł…

Nadchodzi ogień
Numer ISBN

978-83-08-05519-9

Wymiary

145x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

352

d47rmar

Podziel się opinią

Share
d47rmar
d47rmar
d47rmar
d47rmar