Trwa ładowanie...
d41aajh
13-10-2023 13:20

Na krawędzi (Tom 1). Balance. Na krawędzi. Tom 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d41aajh
Na krawędzi (Tom 1). Balance. Na krawędzi. Tom 1
Tytuł oryginalny

Balance. Off balance

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Mistrzostwo to nie przypadek. Historia walki, pasji i zakazanej namiętności w drodze na szczyt.
Adrianna Rossi nauczyła się przekraczać granice własnych możliwości. Lata ćwiczeń i bólu oraz jej determinacja uczyniły ją jedną z najambitniejszych gimnastyczek. Jej celem jest olimpiada i nie cofnie się przed niczym, by zdobyć to, o czym zawsze marzyła.
Konstantin Kournakova jest mistrzem olimpijskim i trenerem w elitarnej szkole sportowej. Od swoich zawodników wymaga perfekcji, precyzji i poświęceń. Kiedy dostaje propozycję, by trenować Adriannę, która jest córką jego przyjaciela, zgadza się, choć szybko zaczyna tego żałować.
Dziewczyna nie dorasta bowiem do jego wysokich standardów. Jednak nieugięty upór dziewczyny sprawia, że zaczyna tlić się w nim pasja. Siła i dominacja Kovy w połączeniu z ambicjami Adrianny doprowadzają oboje do granic wytrzymałości. Każda ich interakcja podczas treningu gimnastycznego, który wymaga bliskiego kontaktu fizycznego, sprawia, że napięcie między trenerem a jego podopieczną rośnie. Nieuchronnie zmierzają ku namiętności. Ku krawędzi pożądania, skąd nie ma powrotu…

Na krawędzi (Tom 1). Balance. Na krawędzi. Tom 1
Numer ISBN

978-83-8321-607-2

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

600

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41aajh
d41aajh
d41aajh
d41aajh