Trwa ładowanie...
d2vkl8t
10-01-2022 15:00

Mroczny Syndykat (Tom 1). Bezlitosny książę. Mroczny Syndykat. Tom 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d2vkl8t
Mroczny Syndykat (Tom 1). Bezlitosny książę. Mroczny Syndykat. Tom 1
Tytuł oryginalny

Ruthless Prince. Dark Syndicate #1

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Byli skazani na porażkę od samego początku…

Massimo D’Agostino jest spadkobiercą mafijnego imperium swojego ojca. To bezwzględny, przerażający i zaborczy mężczyzna. Od lat całkowicie pochłania go żądza zemsty na Riccardzie Balesterim – człowieku, który w przeszłości doprowadził do ruiny rodzinę Massima i przyczynił się do śmierci jego matki.

Emelia Balesteri najbardziej w życiu marzy o wyjeździe do Włoch na studia, dzięki którym będzie wreszcie mogła uciec od mrocznego świata gangsterskich porachunków jej rodziny. W przeddzień wyjazdu ojciec zmusza ją jednak do podpisania kontraktu, którego zawarcie ma go wybawić z finansowych długów. Zgodnie z nim Emelia ma wkrótce zostać żoną Massima D’Agostino.

Zmuszona do zrzeczenia się wolności, dziewczyna zostaje zamknięta w posiadłości Massima. Wie, że jest tylko pionkiem w grze pomiędzy swoim ojcem a mężczyzną, którego ma poślubić. Zdesperowana i pełna nienawiści do przyszłego męża Emelia z coraz większym trudem opiera się jednak fascynacji i pożądaniu, jakie budzi w niej niebezpieczny i mający nad nią pełną władzę Massimo… Wplątana w krwawą mafijną rozgrywkę Emelia musi zdecydować, czy może zaufać komukolwiek, i dotrzeć do prawdy, kto jest prawdziwym potworem w jej historii.

Mroczny Syndykat (Tom 1). Bezlitosny książę. Mroczny Syndykat. Tom 1
Numer ISBN

978-83-67069-91-5

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

polski

d2vkl8t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vkl8t
d2vkl8t
d2vkl8t
d2vkl8t