Trwa ładowanie...
d4dh7n2

Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd

książka
d4dh7n2
Oceń jako pierwszy:
Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd
Tytuł oryginalny

Hjernen Er Stjernen

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd
Materiały prasowe

Czy mózg można wytrenować? Czy potrafimy uaktywnić jego części, których zazwyczaj nie używamy? Jak właściwie działa mózg? Kaja Nordengen w przyjazny, humorystyczny sposób odkrywa tajemnice tego niezwykłego narządu.

Twój mózg sprawia, że jesteś tym, kim jesteś. To on umożliwia ci komunikację z innymi ludźmi – od prostej wymiany zdań do rozumienia ironii i czytania między wierszami. Dzięki mózgowi mamy uczucia i osobowość. Mózg pamięta wydarzenia z dzieciństwa, uczy się, zakochuje i interpretuje skomplikowane wzory. Ale ten sam mózg nagradza uzależnienie i może namówić cię do podjęcia złych decyzji.

Kaję Nordengen mózg fascynował zawsze. Badania nad komunikacją między komórkami nerwowymi w mózgu prowadziła równolegle ze studiami medycznymi. Odkąd obroniła pracę doktorską, dzieli się swoim zachwytem nad mózgiem, prowadząc wykłady i szkolenia. W książce opowiada o tym, jak działa mózg – tajemniczy narząd, który jest tobą.

Książka o mózgu podbiła serca Norwegów, od wielu tygodni gości na najwyższych pozycjach list bestsellerów. Prawa do przekładu nabyły wydawnictwa z kilkunastu krajów.

Kaja Nordengen (ur. 1987) jest lekarzem specjalizującym się w neurologii oraz wykładowcą na Uniwersytecie w Oslo.

d4dh7n2
Mózg rządzi. Twój niezastąpiony narząd
Numer ISBN

978-83-65780-84-3

Wymiary

145x210

Oprawa

twarda

Liczba stron

240

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d4dh7n2
d4dh7n2
d4dh7n2
d4dh7n2
d4dh7n2