Trwa ładowanie...
d16qnkq
d16qnkq

Morska Bryza 1. Siostry na lato

książka
d16qnkq
Oceń jako pierwszy:
Morska Bryza 1. Siostry na lato
Tytuł oryginalny

The Summer Girls

Rok wydania
Autorzy
0007FF41_original_A7ADC3115CE817C2.jpg
Inne

Mariettę Muir martwi fakt, że jej ukochane wnuczki są sobie niemal obce. Dorosłe już: Carson – wolny duch, Dora – piękność Południa, a teraz mama na pełny etat, oraz Harper – typowa dziewczyna z miasta; nie spędzały ze sobą czasu, odkąd jako dzieci przyjeżdżały na wakacje do Morskiej Bryzy, letniego domu na Wyspie Sullivana w Karolinie Południowej. Gdy Marietta układa przebiegły plan, aby jeszcze raz zebrać je razem z okazji swoich osiemdziesiątych urodzin, okazuje się, że różnice pomiędzy kobietami mogą wywołać rozłam raz na zawsze.
Fotografka z Los Angeles Carson najlepiej czuje się na wodzie. Magia oceanu to jednak za mało, aby utrzymać na wodzy jej emocjonalne demony. Gdy przyjeżdża na Wyspę Sullivana, zyskuje szansę na nowy początek… z udziałem biologa morskiego, delfina o imieniu Delphine i sióstr. Gdy rytm życia na wyspie otwiera jej serce, Carson stawia pierwsze kroki ku swojej przyszłości.

W tej podnoszącej na duchu powieści trzy siostry odkrywają prawdziwe skarby, jakie oferuje im Morska Bryza, gdzie na jaw wychodzą zaskakujące fakty, błędy zyskują przebaczenie i tworzą się bezcenne więzi, które przetrwają niejedno lato.

d16qnkq
Morska Bryza 1. Siostry na lato
Numer ISBN

978-83-7961-211-6

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

408

Podziel się opinią

Share
d16qnkq
d16qnkq
d16qnkq
d16qnkq