Trwa ładowanie...
d1wge4y
13-10-2023 09:20

Montessori. Elementarz malucha 2-3 lata

książka
Oceń jako pierwszy:
d1wge4y
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Montessori. Elementarz malucha (2–3 lata) to zbiór rozwijających zabaw i aktywności przygotowanych w duchu metody Montesssori. Książka zachęca najmłodszych do poznawania świata w domu i w otoczeniu przyrody.
Łamigłówki i pomysły na zabawy zostały opracowane przez certyfikowane instruktorki metody Montessori. Przybliżają maluchom tematy dotyczące poznawania siebie (ciało, zmysły, emocje), najbliższego otoczenia (dom i rodzina, zwierzęta i rośliny, kolory, figury i kształty), a także dalszego otoczenia (miasto, wieś, góry, morze, kosmos).
Bogato ilustrowane zadania i ciekawostki rozbudzają wrodzoną ciekawość świata u dziecka, a kreatywne materiały, takie jak naklejki, kolorowe plansze oraz materiały do wycięcia ułatwiają samodzielną naukę w najbardziej naturalny sposób, czyli poprzez doświadczenie i działanie. Dzięki połączeniu zagadek logicznych z różnorodnymi technikami plastyczno-sensorycznymi maluchy poznają metodę Montessori w praktyce, a przy tym rozwijają sprawność manualną, spostrzegawczość, koncentrację oraz wzbogacają słownictwo.
Doskonałym uzupełnieniem Montessori.Elementarz malucha (2–3 lata) są zabawy zawarte w książce Montessori. Ćwiczenia malucha (2–3 lata).

W serii:
· Montessori. Ćwiczenia malucha (2–3 lata)
· Montessori. Elementarz przedszkolaka (4–6 lat)
· Montessori. Ćwiczenia przedszkolaka (4–6 lat)

Montessori. Elementarz malucha 2-3 lata
Numer ISBN

978-83-67663-56-4

Wymiary

205x285

Oprawa

miękka

Liczba stron

116

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wge4y
d1wge4y
d1wge4y
d1wge4y