Trwa ładowanie...
Materiał partnera
23-04-2020 16:33

MONSTRRRUALNA ERUDYCJA. Tego nie dowiesz się w szkole!

Wstrząsająca wiedza i okrutne fakty. Na dokładkę czarny humor i komiksowe ilustracje. Coś dla dzieci i młodzieży o mocnych nerwach oraz dowcipnym usposobieniu. Książki, które sprawiają, że nauka staje się fascynującą przygodą. 15 kwietnia ukazały się kolejne tomy z serii „Monstrrrualna erudycja” – zdradzający największe tajemnice ludzkiego mózgu „Kipiący mózg” oraz „Paskudne robale”, dla wszystkich miłośników odrażających i krwiożerczych zwierzaków.

MONSTRRRUALNA ERUDYCJA.  Tego nie dowiesz się w szkole!Źródło: materiały partnera
d2qp40x
d2qp40x

Partnerem tekstu jest Egmont.

„Monstrrrualna erudycja” to potwornie ekscytująca seria książek popularnonaukowych dla dzieci. Każda publikacja nafaszerowana jest najbardziej niezwykłymi, nieprawdopodobnymi, a nawet paskudnymi informacjami ze swojej dziedziny. Książki „Monstrrrualna erudycja” czyta się z zapartym tchem i z szeroko otwartymi oczami. Przy okazji zaczytywania się w soczystych ciekawostkach, czytelnik chłonie wiedzę o otaczającym świecie. Dowcipny, lekki język to kolejny atut serii. Wartkie opowiadania, zaskakujące quizy pochłoną bez reszty nawet najbardziej opornych przyrodników, młodych fizyków czy potencjalnych adeptów medycyny.

Autorem książek jest Nick Arnold, a o warstwę ilustracyjną zadbał Tony De Saulles tworząc zabawne czarno-białe komiksy.

Dzięki książce "Kipiący mózg" dzieciaki poznają największe tajemnice ludzkiego mózgu. Nauczyciele raczej im o tym nie opowiedzą, bo sami uczeni nie do końca wiedzą, jak on działa. W książce znajdują się odpowiedzi na tak ważne pytania, jak chociażby o to,ile jest komórek nerwowych w ludzkim mózgu, czy szyszynka ma coś wspólnego z szynką i jak długi ciąg cyfr jest w stanie wyrecytować człowiek. Książka jest wypełniona informacjami o mózgu i sprawi, że dziecko po lekturze stanie się mózgiem swojej klasy. A może nawet nauczyciel weźmie go pomyłkowo za geniusza nauki? Kto wie...

"Paskudne robale" to książka o życiu! I to strasznym życiu! Przekonają się o tym wszyscy, kiedy będą czytać, jak modliszki łapią ofiary i odgryzają im głowy. Dzięki tej książce czytelnicy mają niepowtarzalną szansę dowiedzieć się, jak porusza się krocionóg, które owady umieją przeprowadzić atak gazowy, gdzie można spotkać lepidopterologa i z włókien którego z pająków można pleść sieci do połowu ryb. Strasznie interesujące!

Seria „Monstrrrualna Erudycja” to książki, które zachęcają do przyswajania wiedzy. Są wciągające, dostarczają mnóstwa emocji i pokazują, że nauka może być naprawdę fascynująca. Na rynku dostępnych jest w sumie 6 tomów z serii, wszystkie można znaleźć tutaj: https://egmont.pl/seria/MONSTRRRUALNA-ERUDYCJA,s,18190337

Partnerem tekstu jest Egmont.

d2qp40x

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qp40x