Trwa ładowanie...
d3uyfzv
05-10-2021 15:00

Mój bodyguard

książka
Oceń jako pierwszy:
d3uyfzv
Mój bodyguard
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Bogata i rozpieszczona Olga musi radykalnie zmienić swój styl życia. Seksowny ochroniarz ma jej to zadanie ułatwić...

Olga myślała, że ma wszystko. Hubert, jej przystojny chłopak, prawnik z dyplomem prestiżowej brytyjskiej uczelni, niedawno poprosił ją o rękę, a ojciec, jeden z najbogatszych deweloperów w kraju, obiecał jej wesele godne księżniczki. Jednak nad jej bajką gromadzą się ciemne chmury – ktoś grozi jej ojcu, a pogróżki dotyczą również jej samej.

Wtedy pojawia się Aleks – przystojny i równie arogancki były agent rządowy, który na zlecenie jej ojca ma ją chronić przed zemstą niebezpiecznych ludzi. Dziewczyna jest jednak załamana radykalną zmianą stylu życia, a pewny siebie i nie znoszący sprzeciwu bodyguard od początku działa jej na nerwy.

Ludzie, którzy chcą skrzywdzić jej rodzinę, jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa – ktoś postrzelił jej ojca, a Olgę zaczyna oplatać misterna sieć kłamstw. Czy Aleks zdoła ją uratować? A może uparta i niezależna dziewczyna mu na to nie pozwoli?

Dotyk jego warg dosłownie mnie zelektryzował. Tak wiele razy wyobrażałam sobie, że mnie pieści, całuje i bierze w ramiona, ale kiedy naprawdę to zrobił, czułam się tak, jakbym zaraz miała stracić przytomność…

Mój bodyguard
Numer ISBN

978-83-8195-709-0

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka

Liczba stron

336

Język

polski

d3uyfzv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uyfzv
d3uyfzv
d3uyfzv
d3uyfzv